İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

60 yıl sonra yeniden üretildiler
60 yıl sonra yeniden üretildiler

Omega, Seamaster 300, Railmaster ve Speedmaster saatlerini 1957’de satışa sundu. Ünlü saat firması 2017’de her modelin 60. yıl dönümü özel üretimini gerçekleştirdi. Bu saatleri ayrı ayrı veya üçlü şekilde satışa çıkardı. Saatler şu şekilde: Seamaster 300 60th. Anniversary Limited Edition Master Chronometer 39 mm İlk Seamaster 300, suya dayanıklılığı için değil, aynı zamanda siyah kadranı, […]


, Seamaster 300, Railmaster ve Speedmaster lerini 1957’de satışa sundu. Ünlü saat firması 2017’de her modelin 60. yıl dönümü özel üretimini gerçekleştirdi. Bu saatleri ayrı ayrı veya üçlü şekilde satışa çıkardı.

Saatler şu şekilde:

Seamaster 300

60th. Anniversary Limited Edition Master Chronometer 39 mm

İlk Seamaster 300, suya dayanıklılığı için değil, aynı zamanda siyah kadranı, büyük saat göstergesi, iki yönlü dalış bezeli ve girintili üçgen saat ibreleri için rağbet gördü. CK2913’ten ilham alan 2017 modelinde, siyah alüminyum bir bezel yer alıyor. Kurma kolu üzerinde, 1957’de saatin suya dayanıklılığının bir göstergesi olan Naiad işareti var. Omega Master Chronometer mekanizma 8806 ile çalışıyor ve 4 yıllık garantisi ile birlikte sunuluyor.

Railmaster

60th Anniversary Limited Edition Master Chronometer 38 mm

Railmaster modeli kullanım amacının dışındaki ayrıntılara sahip değildi. İşte takılacak basit, pratik ancak zarif bir saat olarak tasarlandı. Çift kılıflı anti-manyetik saat, bilim adamları ve teknisyenler için veya elektrik alanlarına yakın çalışan herkese yönelik olarak tasarlandı. Orijinal modelin gösterişsiz tarzı 2017 modeline taşındı. Vintage görünümlü göstergeler, Super-LumiNova kaplama ile daha güçlü bir ışık elde etmek için biraz daha derinleştirildi. Omega Master Chronometer 8806 mekanizması ile çalışan yeni Railmaster, 15.000 gauss’a kadar manyetik alanlara karşı dayanıklılığa sahip. 4 yıllık garantisi var.

Speedmaster

60th Anniversary Limited Edition 38.6 mm

Belirgin ibreleri sebebiyle “Broad Arrow” olarak adlandırılan orijinal Speedmaster, sadece ilk Speedmaster değil, aynı zamanda, kadran üzerine basılı olan modellerin tersine, bezeli üzerindeki takimetre ölçeği ile dünyadaki ilk kronograf kol saati özelliğini taşıyor. Aslen araba yarışçıları için tasarlandı. Yeni modelde, orijinal fontu 57 takimetrenin ölçeğine uyacak şekilde yeniden çizildi. Bu özel saatin kalbi ise Omega 1861 calibre mekanizmadan oluşuyor.teknokulis sitesinindeki bu haberin kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (15)