İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

PlayStation 5 ne durumda?

PlayStation 5 ne durumda?

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Asus DSL-AC88U modem router duyuruldu!
Asus DSL-AC88U modem router duyuruldu!

Asus DSL-AC88U ultra hızlı AC3100 çift bant Wi-Fi modem router ile internet hızınızın limitlerini zorlamaya hazır olun. Teknoloji ve tasarım anlamında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Asus DSL-AC88U, kullanıcıları cezbedecek özelliklere sahip gibi görünüyor. Asus DSL-AC88U Wi-Fi modem router özellikleri G.fast gibi son nesil standartlara destek sunan Asus DSL-AC88U, gelişmiş Broadcom NitroQAM teknolojisinden de gücünü alarak […]


Asus DSL-AC88U ultra hızlı AC3100 çift bant Wi-Fi modem router ile internet hızınızın limitlerini zorlamaya hazır olun. Teknoloji ve tasarım anlamında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Asus DSL-AC88U, kullanıcıları cezbedecek özelliklere sahip gibi görünüyor.

Asus DSL-AC88U Wi-Fi modem router özellikleri

G.fast gibi son nesil standartlara destek sunan Asus DSL-AC88U, gelişmiş Broadcom NitroQAM teknolojisinden de gücünü alarak bugüne kadarki en hızlı modem router olarak lanse ediliyor. G.fast standardında ise ADSL, ADSL2/2+ ve VDSL2 servisleri yer alıyor. Adına yaraşır şekilde G.fast’in VDSL2 servislerinin toplayabileceğinden yaklaşık 18 kat daha hızlı geniş bant hızları sağlayabildiği ifade ediliyor.

Kullanıcılar ürünün modem işlevini kullanmak istemediklerinde ise DSL-AC88U’yu varolan fiber veya kablo modem servisine Ethernet üzerinden bağlayabiliyorlar. Ön tarafta yer alan USB portu ise, 3G/4G ağ desteği sağlayabiliyor ve kablolu hizmetinizin çalışmadığı durumlarda hayat kurtarıcı bir vazife görebiliyor.

17-02/14/asus-dsl-ac88u-02.jpg

Broadcom NitroQAM (1024-QAM) teknolojisi, hem 5GHz hem de 2.4GHz frekans bantlarında Wi-Fi aktarım hızlarını ciddi anlamda yükseltebiliyor. 4 akış (4×4) MIMO tasarımları ile kıyaslandığında teknolojinin yüzde 25 daha fazla performans sunduğunu belirtelim. 5GHz hızlarında 1734Mbps’den 2167Mbps’ye ve 2.4GHz hızlarında 800Mbps’den 1000Mbps’ye artıştan bahsediliyor. Ayrıca NitroQAM en düşük gecikme ve arabelleğe alma işlevlerini en aza indirerek bağlantınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyor.

Oldukça kolay yönetilebilir ebeveyn kontrollerine de sahip olan Asus DSL-AC88U ile site veya uygulamalara kısıtlama getirmek de mümkün. Ayrıca zamanlama işleviyle zaman kurallarına göre cihaz bağlantılarını otomatik olarak kısıtlayabiliyorsunuz.

Mart ayı itibarıyla satışa sunulacak olan Asus DSL-AC88U modem router, 275 dolarlık fiyata sahip.

:: Asus DSL-AC88U almayı düşünür müsünüz?

SDN – ShiftDelete.NetBu Haberin Kaynak Linki İçin Tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler