İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Canon'dan 4K video destekli yeni aynasız fotoğraf makinesi: EOS M50
Canon'dan 4K video destekli yeni aynasız fotoğraf makinesi: EOS M50

EOS M50, 4K video çekim yeteneği, değişken açılı dokunmatik ekranı ve Canon‘un en son DIGIC 8 görüntü işlemcisini kullanan ilk aynasız fotoğraf makinesi olma özelliğini taşıyor. M50, düşük ışıklı ortamlarda net, yüksek çözünürlüklü görüntüler için 24,1 megapiksel CMOS sensöre ve 10 kare/sn. sürekli çekim hızına sahip. Bluetooth 1 ve Wi-Fi2 özellikleri de var. DIGIC 8 […]


, 4K video çekim yeteneği, değişken açılı dokunmatik ekranı ve ‘un en son DIGIC 8 görüntü işlemcisini kullanan ilk aynasız olma özelliğini taşıyor. M50, düşük ışıklı ortamlarda net, yüksek çözünürlüklü görüntüler için 24,1 megapiksel CMOS sensöre ve 10 kare/sn. sürekli çekim hızına sahip. Bluetooth 1 ve Wi-Fi2 özellikleri de var.

DIGIC 8 GÖRÜNTÜ İŞLEMCİSİ VAR

Canon, M50’le birlikte bir fotoğraf makinesinde ilk kez kendi ürettiği son DIGIC 8 görüntü işlemcisine yer veriyor. Yeni işlemci fotoğraf makinesinin işlevini güçlendiriyor. 4K video kaydı, 4K zaman aşımlı kayıt ve 4K videolardan 4K fotoğraf kareleri alma; yüksek sürekli çekim hızı ve düşük ışık altında dahi net görüntüler elde edilmesini sağlayan standart maksimum 25.600 ISO hızı sunuyor. DIGIC 8 doğrudan fotoğraf makinesinde paylaşıma hazır hale getirilen görüntüler için otomatik odaklanma, “Otomatik Işık İyileştirici”, “Dijital Lens İyileştirici” ve “Vurgulu Ton Önceliği” özelliklerini kapsayan başka birçok iyileştirmeyi de sağlıyor.

Saniyede 120 kareye kadar HD video yakalama kapasitesi aksiyon sekansları çekilmesine olanak tanıdığı gibi ağır çekim oynatma seçeneklerini de genişletiyor. Bir Canon aynasız fotoğraf makinesinde bir ilk olmak üzere, hızlı 10 kare/sn sürekli çekimle aksiyon çekimleri yakalanırken, sürekli AF ile 7,1 kare/sn çekim de yapılabiliyor.

DEĞİŞKEN AÇILI DOKUNMATİK EKRAN

Kameranın 7,5 cm dokunmatik ekranı değişken açıya sahip. Yani ekranı dönebiliyor ve böylece kullanıcılar ekrana bakarak Vlog ve Selfie çekebilir. Dokunmatik ekran becerilerinin iyileştirilmesi, dokunma ve sürükleme ile AF özelliğinin kullanılmasını sağlayarak, kullanıcının gözünü vizörden ayırmadan sezgisel ve sorunsuz bir şekilde otomatik odaklanma noktası ayarı yapabilmesine de izin veriyor.

EOS M50’de yeni CR3 14-bit RAW dosya formatı ve tam çözünürlüklü F_RAW dosyalar üreten, aynı zamanda standart RAW dosyalara kıyasla dosya boyutundan yaklaşık %30-40 kazandıran yeni bir C-RAW seçeneği kullanıyor. Bu yeni özellikler hafıza kartında depolanabilecek görüntü sayısını artırıyor.teknokulis sitesinindeki bu haberin kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (16)