İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

PlayStation 5 ne durumda?

PlayStation 5 ne durumda?

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

invidyo kamera incelemesi
invidyo kamera incelemesi

Bir bebek kamerası olan invidyo yetenekleri ve kolay kurulumuyla öne çıkıyor. İlk olarak cihazın kutu içeriğinden bahsedelim. Kutuda invidyo ile birlikte, 5V USB güç adaptörü, USB kablosu ve kamerayı duvara monte etmek için aparat yer alıyor. Kameranın kurulumu son derece basit yapılmış. Kamerayı çalıştırdıktan sonra, akıllı telefonunuza invidyo isimli uygulamayı indiriyorsunuz. Uygulama Android ve iOS […]


Bir sı olan invidyo yetenekleri ve kolay kurulumuyla öne çıkıyor. İlk olarak cihazın kutu içeriğinden bahsedelim. Kutuda ile birlikte, 5V USB güç adaptörü, USB kablosu ve kamerayı duvara monte etmek için aparat yer alıyor. Kameranın kurulumu son derece basit yapılmış. Kamerayı çalıştırdıktan sonra, akıllı telefonunuza invidyo isimli uygulamayı indiriyorsunuz. Uygulama Android ve iOS platformlarında var. Uygulamada en başta üyelik hesabı oluşturmanız lazım. Gerekli adımları takip ettikten sonra kurulum kısa sürede bitiyor. Basit ve hızlı kurulumda sorun yaşamazsınız. invidyo uygulaması da pratik ve sade yapılmış. Menü karışık değil. Uygulama sayesinde bebeğinizi istediğiniz zaman telefonunuzdan izleyebilir ve önemli anları da kaydedebilirsiniz.

Kamera neler sunuyor?

130 derecelik açıya sahip olan kamera, 720p yani HD çözünürlükte görüntü kaydı yapıyor. HD yerine Full HD olmasını tercih ederdik. Kamerayla yaptığımız denemelerde görüntü kalitesini iyi bulduk. Klasik kamera özelliğini bir kenara alırsak, cihaz, bebek odasındaki sıcaklık, nem ve hava kalitesini takip ediyor. Eğer değerlerde herhangi bir oynama olursa bilgilendirme yapıyor.

invidyo’da bununla birlikte yüz tanıma özelliği var. Kamera aile bireylerini öğreniyor ve olur da yabancı birini tespit ederse bildirim gönderiyor. Ses veya hareket olduğunda da kullanıcıya uyarı mesajı gönderiliyor. Bunlara ek olarak invidyo bebeklerin gülmesini de tespit edip, yakalıyor. Tüm bunlar uygulamadan takip edilebilir. Günlük özet videolara da bakabilirsiniz. invidyo kameranın üstünde dahili hoparlör, ebevenylerin uzaktan bebeklerine seslenmesini sağlayan diğer bir özellik.

Kullanım süresi ve diğer detaylar

Yapılan açıklamaya göre kameranın pili elektrik kesintilerinde iki saatlik kullanım süresi sunuyor. Bunun da denemesini yaptık, sürenin iki saat olduğunu gördük.

invidyo’nun hizmet tipi yani paketleri var. Bir paketinde canlı izleme ve günlük video geçmişi varken, diğer pakette canlı izleme, haftalık video geçmişi ve akıllı video analizi bulunuyor. Ayrıca video kayıtları invidyo bulut sisteminde saklanıyor. Bu sistem özel olarak şifrelenmiş ve kullanıcıdan başkası da erişemiyor. invidyo kameranın fiyatı 599 TL. Eğer bebeğinizi izlemek için kamera arıyorsanız, invidyo’yu tercihleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.teknokulis sitesinindeki bu haberin kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler