İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Microsoft HoloLens Türkiye'de satışa çıkmaya hazırlanıyor
Microsoft HoloLens Türkiye'de satışa çıkmaya hazırlanıyor

Microsoft Türkiye bugün yaptığı açıklamada artırılmış gerçeklik gözlüğü HoloLens’i ülkemizde satışa çıkaracağını duyurdu. Fakat HoloLens daha çok kurumsal müşterilere odaklanan bir ürün olacak. Bu yüzden HoloLens’in fiyatı kişisel kullanım için düşünen tüketicilere biraz pahalı gelebilir. Bunlarla birlikte Microsoft, artırılmış gerçeklik gözlüğünün tam çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise bilgi vermedi. Ancak gözlüğün bir iki hafta […]


Microsoft Türkiye bugün yaptığı açıklamada artırılmış gerçeklik gözlüğü HoloLens’i ülkemizde a çıkaracağını duyurdu. Fakat HoloLens daha çok kurumsal müşterilere odaklanan bir ürün olacak. Bu yüzden HoloLens’in fiyatı kişisel kullanım için düşünen tüketicilere biraz pahalı gelebilir. Bunlarla birlikte , artırılmış gerçeklik gözlüğünün tam çıkış tarihi ve fiyatı hakkında ise bilgi vermedi. Ancak gözlüğün bir iki hafta içinde satışa çıkacağını tahmin ediyoruz.

Microsoft Türkiye’nin basın açıklaması şu şekilde:

Microsoft’un geliştirdiği, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak çalışanların ve işletmelerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan HoloLens’in resmi olarak bulunduğu ülkelerin sayısı artıyor. Microsoft, HoloLens’i Avrupa’da 29 yeni pazara getireceğini açıkladı. Bu ülkeler Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve olarak sıralanıyor.

Microsoft HoloLens ve Windows Deneyimlerinden Sorumlu Genel Müdürü Lorraine Bardeen, konuyla ilgili olarak, “Microsoft olarak, tüm bireylerin ve kurumların daha fazlasını başarması için destek olmayı misyon edindik. Artırılmış ya da karma gerçeklik, dünya çapındaki müşterilerin ve şirketlerin bugüne kadar yapılması mümkün olmayan şeyleri yapmalarına yardımcı olma potansiyeline sahip. Bu deneyimler, işletmelerin ve çalışanlarının önemli görevleri daha hızlı, daha güvenli ve verimli bir şekilde tamamlamalarına ve müşteri ile ortaklarıyla kuracakları yeni iletişim yolları yaratmalarına yardımcı olacak.”

HoloLens, daha önce Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İrlanda, Japonya, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri (Porto Riko dahil) dahil olmak üzere 10 pazarda satışa sunulmuştu. Bu genişleme ile HoloLens, pazar yaygınlığını neredeyse üç katına çıkararak 39 ülkede satışa sunulmuş olacak.teknokulis sitesinindeki bu haberin kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (9)