İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

PlayStation 5 ne durumda?

PlayStation 5 ne durumda?

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

TP-Link Archer C5400 ülkemizde satışa çıktı
TP-Link Archer C5400 ülkemizde satışa çıktı

TP-Link Archer C5400 üç bantlı, MU-MIMO teknolojisine sahip bir Gigabit yönlendirici. 5334Mbps’ye varan kablosuz hız sayesinde daha fazla cihaza, daha yüksek WiFi hızı sunan yönlendirici, üç bant (tri-band) desteğine sahip. Bir adet 2.4GHz bandı (1000 Mbps hızda) ve her biri 2167 Mbps hıza sahip iki adet 5GHz bandı özellikle online oyun, 4K video gibi yüksek […]


TP-Link Archer C5400 üç bantlı, MU-MIMO teknolojisine sahip bir Gigabit yönlendirici. 5334Mbps’ye varan kablosuz hız sayesinde daha fazla cihaza, daha yüksek WiFi hızı sunan yönlendirici, üç bant (tri-band) desteğine sahip. Bir adet 2.4GHz bandı (1000 Mbps hızda) ve her biri 2167 Mbps hıza sahip iki adet 5GHz bandı özellikle online oyun, 4K video gibi yüksek hız gerektiren uygulamaların kesintisiz şekilde çalışmasını sağlıyor. Kablosuz bağlantı ile oyunu yavaşlatmadan online oyun deneyimi için tüm bantlar kullanılabiliyor. Archer C5400’de yer alan “Akıllı Bağlantı” teknolojisi, ağ taleplerini dengelemek için ağa bağlanan cihazları mevcut en iyi kanala atayarak ağ performansını yükseltiyor ve her cihazın daha hızlı ağ bağlantısına yardımcı oluyor.

Standart AC yönlendiricilere göre 4 kat daha hızlı

NitroQAM (1024-QAM) ve 4-Stream teknolojisi sayesinde %25 daha yüksek performans sunan ürün, yüksek kablosuz hızlara bu teknolojiler sayesinde ulaşıyor. Yüksek hızlı WiFi ağının yanı sıra ağa bağlanan her cihazın en iyi performansı elde etmesini destekleyen MU-MIMO teknolojisine de sahip olan Archer C5400, eşzamanlı olarak tüm cihazların -standart AC yönlendiricilere göre- dört kat daha hızlı şekilde ağa ulaşmasını sağlıyor.

Archer C5400’de hız ve verimliliği destekleyen işlemciler yer alıyor. 1.4GHz’lik ana işlemcinin yanı sıra üründe üç adet yardımcı işlemci bulunuyor. Bu sayede aynı anda çok sayıda talep gerektiren uygulamalar bu işlemcilerle destekleniyor. Böylece fazla karmaşık görev ve zorlu uygulamalar için güç sağlanmış oluyor.

Archer C5400, WiFi bağlantısının yanı sıra üzerinde yer alan dört adet Gigabit Ethernet girişi sayesinde kablolu cihazların da ağa bağlanmasını sağlıyor. Standart Ethernet’ten on kat daha hızlı çalışan Gigabit Ethernet sayesinde sorunsuz oyun ve film deneyimi yaşanabiliyor. Ayrıca “bağlantı birleştirme” özelliği sayesinde birleşik dört Gigabit LAN bağlantı noktasından ikisi birleştirilerek, NAS gibi aygıtlarda birleşmiş Ethernet hızının 2GB/sn’ye çıkması sağlanıyor. Bu sayede hızlı veri yedekleme olanağı sunuluyor.

Eski kablosuz ağ standardını destekleyen cihazlar WiFi’ye bağlandığında ağın performansı da düşebiliyor. AC desteği olmayan akıllı telefon, tablet bilgisayar, dizüstü bilgisayarların ağın performansını yavaşlatmaması için Archer C5400’de “Airtime Fairness” teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji sayesinde eski cihazların ağı sınırlamasına izin verilmiyor ve WiFi performansı ve güvenirliliği artırılıyor.

Archer C5400 Türkiye fiyatı

‘in Android ve iOS destekli ücretsiz Tether uygulaması ile kolayca kurulan ürün, yine bu uygulama ile ağ ayarlarını ve özelliklerini basit bir şekilde yönetmeye olanak veriyor. Ürün, gelişmiş güvenlik özellikleri, misafir ağı oluşturma, konuk hesabı açma, VPN sunucu desteği gibi özelliklere sahip.

Archer C5400’ün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.399 TL.teknokulis sitesinindeki bu haberin kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler