İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Türk Telekom'dan, 14,90 TL’lik internet müjdesi
Türk Telekom'dan, 14,90 TL’lik internet müjdesi

Türk Telekom, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan’ın Türkiye’de tek bir vatandaşın bile internet erişiminden mahrum kalmaması için geçtiğimiz ay Kars’ta başlattığı “İnternetsiz Ev Kalmasın” seferberliğine verdiği desteğe bir yenisini ekledi. Evde internetin yaygınlaşması kapsamında ilk yanıtı, toptan satış kanalı üzerinden internet hizmeti veren şirketlere, sağladığı ücretsiz internet desteği ile veren Türk Telekom, […]


Türk Telekom, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan’ın Türkiye’de tek bir vatandaşın bile erişiminden mahrum kalmaması için geçtiğimiz ay Kars’ta başlattığı “İnternetsiz Ev Kalmasın” seferberliğine verdiği desteğe bir yenisini ekledi. Evde internetin yaygınlaşması kapsamında ilk yanıtı, toptan satış kanalı üzerinden internet hizmeti veren şirketlere, sağladığı ücretsiz internet desteği ile veren , internetle yeni tanışacak bireysel müşterilere yönelik hesaplı bir internet paketi hazırlayarak verdiği desteği ikiye katladı.

Türk Telekom, özellikle dar gelirli vatandaşların da evinde internetin olabilmesi için yeni bir kampanyaya imza attı. Türk Telekom’un internetle yeni tanışacak hanelere yönelik olarak hazırladığı 4 Mbps’ye kadar Limitsiz 20 GB AKN’li internet paketine; ev telefonu olanlar herşey dahil 14,90 TL’ye, ev telefonu olmayanlar ise her şey dahil 29,90 TL’ye sahip olabilecekler. Şirket bu kampanyası ile ev telefonu kullanıcılarına, 4 Mbps’ye kadar Limitsiz 20 GB AKN’li internet hizmetini, mobil pazardaki 20 GB’lik en düşük fiyatlı teklifin yaklaşık 4’te biri oranında sunmuş oluyor.

UDH Bakanı ‘ın çağrısını büyük bir memnuniyet ile karşıladıklarını ve bu çağrıya verdikleri desteği büyütmekten gurur duyduklarını ifade eden Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri’nden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Ümit Önal: “Türkiye’nin 2023 Vizyonu çerçevesindeki en önemli hedeflerinden biri de genişbant erişim altyapısının nüfusun tamamını kapsaması ve 2023’te sabit genişbant abone sayısının 30 milyona çıkarılması. Sayın Bakanımızın başlattığı ‘İnternetsiz Ev Kalmasın’ seferberliği de bu vizyonun bir parçası. Türk Telekom olarak, İnternetsiz Ev Kalmasın seferberliğinin, tüm Türkiye’yi kucaklayabilmesi için toptan taraftaki desteğimizin ardından perakende tarafında da büyük bir kampanyayı hizmete sunuyoruz. Bu kampanyamızla Türkiye’deki tüm haneleri internetle buluşturmak amacıyla internet paketi hazırladık. Bu desteğimizle Türkiye’nin 81 ilinde, henüz internetle tanışmamış her gelir grubundan haneyi internetle tanıştırmış olacağız” dedi.

Seferberliği, Türkiye’nin geleceği olan gençlerin eğitimine destek verme noktasında fırsat olarak değerlendirdiklerini dile getiren Önal şunları söyledi: “Türkiye’nin geleceği olan gençlerimizin en iyi şekilde yetişebilmesi ve iyi bir donanıma sahip olabilmelerini sağlayabilmek için onları dijital dünyanın sunduğu imkanlarla desteklemenin önemine inanıyoruz. Bunu düşündüğümüzde bu seferberlikle aynı zamanda Türkiye’nin geleceğine de katkıda bulunmuş oluyoruz. Gençlerimizin toplumda üretken bireyler olarak yetişmesi, ev hanımlarının kendi ürünlerini internet ortamında satarak ev ekonomisine destek olabilmeleri, küçük esnafımızın işini büyütebilmesi için interneti artık her gelir grubu için erişilebilir kılıyoruz.”teknokulis sitesinindeki bu haberin kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (26)