İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

PlayStation 5 ne durumda?

PlayStation 5 ne durumda?

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Bu akşam TV’de hangi filmler var?
  • Ana Sayfa » Medya
  • 14 Şubat 2017 - 00:01:44
Bu akşam TV’de hangi filmler var?

Bugün televizyonda hangi filmler var? Günün filmleri ve konuları. .. 14 ŞUBAT 2017 SALI AKŞAMI TV’DE HANGİ FİLMLER VAR? İŞTE GÜNÜN FİLMLERİ 14 Şubat Salı Sevgililer Günü akşamı TV ekranlarında romantik filmler yayınlanacak. Bu akşam TV’de yayınlanacak olan Aşka Yolculuk, Her Yerde Aşk ve Kalbin Zamanı filmlerinin konusu ne? Aşka Yolculuk – ATV Saat 23.30 […]


Bugün televizyonda hangi filmler var? Günün filmleri ve konuları. ..

14 ŞUBAT 2017 SALI AKŞAMI TV’DE HANGİ FİLMLER VAR? İŞTE GÜNÜN FİLMLERİ

14 Şubat Salı Sevgililer Günü akşamı TV ekranlarında romantik filmler yayınlanacak. Bu akşam TV’de yayınlanacak olan Aşka Yolculuk, Her Yerde Aşk ve Kalbin Zamanı filmlerinin konusu ne?

Aşka Yolculuk – ATV Saat 23.30

Yön: Anand Tucker
Oyn: Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott

Aşka Yolculuk Konusu

4 Şubat nasıl ki Valentino’s Day, “Valentino’nun günü” yani Sevgililer Günü kabul ediliyorsa İrlandalı kadınlar için ise 29 Şubat benzer bir anlam taşımaktadır. 5. asırdan kalma bir İrlanda mitine göre erkek arkadaşlarına bir türlü evlilik teklif edemeyen kadınların o çok özel soruyu sormak için özlemle beklediği çok özel bir günden söz edilir. Bu efsaneden aktarıldığına göre sevdiğiniz adamın resmen nişanlınız olmasını diliyorsanız dört yılda bir gelen 29 Şubata kitlenmeniz şarttır! Önünüzde sadece 24 saat vardır. Bu şans sadece her dört yılda bir gelir ve talihin adı 29 Şubat’ın ta kendisidir. Parmağında o çok özel yüzük olmayan ve kendi kaderini avucunun içine almaya hazır hisseden her kadının yapması gereken tek şey, Artık Yıl’ın çok özel günü olan 29 Şubat’ın gelmesini beklemektir.

Başrollerinde iki kez Oscar adayı oyuncu Amy Adams (Enchanted, Doubt, Julie & Julia) ile İngiliz aktör Matthew Goode’un (Watchmen, Match Point) oynadığı romantik komedi Leap Year’da sevdiği erkekle evlenmeye kesin kararlı olan ama kaderin cilvesi sonucu başka bir erkekle tanışan genç bir kadının öyküsü anlatılıyor.

Her Yerde Aşk Teve 2 Saat 22.00

Yönetmen Giovanni Veronesi
Oyuncular: Robert De Niro, Carlo Verdone, Riccardo Scamarcio

Fabio 20 yıldır karısına sadık bir adamken, bir gece partide tanıştığı genç ve güzel Eliana, ünlü televizyoncuyu baştan çıkartır… İş için uzak bir sahil kasabasına gelen avukat, Roberto yakışıklı, genç ve hırslı bir avukattır. Sevgilisi Sara ile evlilik hazırlıkları yaptığı sırada, iş için geldiği sahil kentinde Tuscany’li Micol ile tanışınca hayatının planlanmış akışı alt-üst olur…

Adrian ise karısından boşandıktan sonra Roma’ya yerleşen Amerikalı bir sanat tarihi profesörüdür. Fakat en iyi arkdaşı Augusto’nun kızı Viola’ya aşık olması, kurmaya çalıştığı huzuru alt üst edecektir…

Kutsal Damacana 2 – Kanal 7 Saat 23.15

Yönetmen: Korhan Bozkurt
Oyuncular: Şafak Sezer , Aydemir Akbaş , Mustafa Üstündağ , Tuğba Karaca

Fikret,birkaç yıl öncesinde Asım ile bir kızın içindeki cinden kurtulmak için çeşitli yollar denemişlerdir. Kız,papaz büyüsünden kurtulduktan sonra Fikret ile Asım’ın yolları ayrılır. Daha sonra Fikret,bir Budizm Tapınağı’nda arkadaşı Serkan ile tanışır. Fikret burada ters bir hareket yapınca Serkan ile birlikte tapınaktan atılır ve İstanbul’a geri dönerler.Burada Müjdat ile karşılaşır ve hasret giderirler.

Bir sabah,Fikret ile Müjdat,birtakım eşyalar almak için bir ihaleye giderler. Buradan bir tablo alırlar. Fakat bu tablo lanetlidir ve tablodaki kurt adam Müjdat’a geçer. Daha sonra Müjdat zamanla kurt adama dönüşür ve herkese zarar vermeye başlar. Papaz efendi harekete geçerek Müjdat’ın içindeki kurt adamı çıkartmayı başarır fakat Müjdat ölür.

Kalbin Zamanı – Kanal D Saat 02.00

Yönetmen : Ali Özgentürk

Oyuncular :
Engin Altan Düzyatan ,  Zeki Alasya ,  Oktay Kaynarca ,  Serkan Keskin ,  Hülya Avşar

50 yıl önce gençlik çağlarında aynı kadına aşık olan üç arkadaş, elli yıl sonra Pera Palas’ta yeniden bir araya gelirler. Bu buluşma yıllar önce işlenen bir cinayetin perde arkasını ortaya çıkaracaktır.1950’lerden günümüze uzanan ve sırlarla dolu Pera Palas Oteli’nde geçen filmin ana karakterlerinden biri de otelin kendisi.

 Haberin Kaynak Linki

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler