Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

PlayStation 5 ne durumda?

PlayStation 5 ne durumda?

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

WhatsApp güncellendi! Neler değişti?

WhatsApp güncellendi! Neler değişti?

Jüpiter'in uydusu Europa'da yeni yaşam ihtimali

Jüpiter'in uydusu Europa'da yeni yaşam ihtimali

Çocuklar Duymasın’da ayrılık şoku
  • Ana Sayfa » Medya
  • 31 Ekim 2017 - 20:48:49
Çocuklar Duymasın’da ayrılık şoku

31 Ekim 2017 Salı, 14:52 Çocuklar Duymasın son bölümün ardından yayınlanan 15.Yeni bölüm fragmanında Haluk ve Meltem’in ayrılık haberi herkesi şok edecek! Çocuklar Duymasında beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor!Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında Meltem’in kararı herkeste deprem etkisi yaratıyor. Haluk’la artık anlaşamadığını ve uzun zamandır düşünerek bir ayrılık kararı aldığını söyleyen Meltem, bu kararından dönecek […]


31 Ekim 2017 Salı, 14:52

Çocuklar Duymasın son bölümün ardından yayınlanan 15.Yeni bölüm fragmanında Haluk ve Meltem’in ayrılık haberi herkesi şok edecek!

Çocuklar Duymasında beklenmedik gelişmeler yaşanmaya devam ediyor!
Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında Meltem’in kararı herkeste deprem etkisi yaratıyor. Haluk’la artık anlaşamadığını ve uzun zamandır düşünerek bir ayrılık kararı aldığını söyleyen Meltem, bu kararından dönecek mi? Meltem, aldığı ayrılık kararını ilk olarak Gönül ile paylaşıyor. Meltem’in sözleri karşısında şok olan Gönül ise onu bu kararından döndürmeye çalışıyor. Bir anlık kararlar almaması gerektiğini söyleyerek, Meltem’i uyarıyor ancak ikna edemiyor.

Ayrılık kararını gözyaşları içinde paylaşan Meltem, gün sonunda Haluk’la karşı karşıya geliyor. Haluk’a bu kararı açıklamakta zorlanan Meltem, tüm cesaretini toplayarak onunla konuşmaya karar veriyor. Haluk, merakla Meltem’in onunla ne konuşacağını bekliyor. Tüm kararlılığıyla Haluk’un karşısına oturan Meltem, ayrılık kararı aldığını bildiriyor. Meltem’den gelen bu ayrılık hamlesi ile neye uğradığını bilemeyen Haluk büyük bir yıkıma uğruyor. Bu konuşmalardan önce ofisinde, ailenin ne kadar önemli olduğunu, Meltem’e olan aşkını konuşan Haluk duydukları karşısında yıkılıyor.

Meltem’in ayrılık kararı üzerine büyük bir sessizliğe bürünen Haluk, eline bavulunu alarak evi terk etmeye karar veriyor. Peki şimdi ne olacak? Meltem ve Haluk arasında yaşanan bu ayrılık krizi nasıl son bulacak?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00’de Kanal D’de!tv aktuel sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler