İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Çukur’da Yamaç’tan Vartolu’ya Mihriban sürprizi!
  • Ana Sayfa » Medya
  • 5 Aralık 2017 - 15:24:03
Çukur’da Yamaç’tan Vartolu’ya Mihriban sürprizi!

Çukur’un 7. bölümünde Yamaç Koçovalı, düşmanı Vartolu’yu Mihriban türküsüyle vurdu. Çukur’un dün akşam ekrana gelen 7. bölümünde, mahallede Mihriban türküsünün çaldığını duyan Vartolu’nun tepkisi sert oldu. Berber Muhittin sayesinde Yamaç, sürpriz şekilde Vartolu’nun zayıf noktasını buldu. Vartolu’nun bu kadar canını sıkan türkü, “Mihriban kim?” sorusunu akla getirdi. Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde […]


Çukur’un 7. bölümünde Yamaç Koçovalı, düşmanı Vartolu’yu Mihriban türküsüyle vurdu.

Çukur’un dün akşam ekrana gelen 7. bölümünde, mahallede Mihriban türküsünün çaldığını duyan Vartolu’nun tepkisi sert oldu. Berber Muhittin sayesinde Yamaç, sürpriz şekilde Vartolu’nun zayıf noktasını buldu. Vartolu’nun bu kadar canını sıkan türkü, “Mihriban kim?” sorusunu akla getirdi.

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Vartolu ile Koçovalılar arasındaki mücadele, tansiyonu tırmandırdı. Mahalleye yapılan beklenmedik polis baskını ise Çukur’daki dengeleri alt üst etti.

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde sağlığına kavuşarak mahalleliyle buluşan İdris, Vartolu ile karşı karşıya geldi. İdris, mahallede kurduğu güven birliği ve düzende çukurlar oluştuğunu görürken, Yamaç ise Vartolu’nun gizemli geçmişinin peşine düştü. Herkesin diken üstünde olduğu, taşların yerinde oynadığı Çukur mahallesine yapılan ani polis baskını ise heyecanı doruk noktasına çıkardı.

CELASUN VE MEKE’NİN NEFES KESEN DÜELLOSU

Vartolu’nun tarafına geçerek Yamaç’ın sert tepkisiyle karşılaşan Celasun, Meke ile karşı karşıya geldi. İkilinin, darbuka ritimlerinin eşlik ettiği dövüş sahnesi aksiyonun dozunu yükseltirken sosyal medyaya da damgasını vurdu.

İşte, Celasun ve Meke’nin karşı karşıya geldiği an:

Vartolu’nun zayıf noktasını araştıran Yamaç, hiç beklemediği bir anda büyük bir ipucu yakaladı. Vartolu’nun Berber Muhittin’in ‘Mihriban’ şarkısını çaldığı sırada deliye döndüğünü gören Yamaç, onun geçmişine bir adım daha yaklaştı. Bölümde Yamaç ve Sena’nın pazar tezgahına geçtiği sahne de ekran başındakilere keyifli anlar yaşattı.

VARTOLU, ARTIK KOÇOVALILAR’IN KOMŞUSU!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Vartolu’nun Yamaç ve İdris’e komşu olduklarını söylediği an izleyicileri şoke etti. Yamaç’ın peşini bırakmaya niyeti olmayan Vartolu ile Koçovalılar arasındaki karşılaşmanın seyri merakla beklenecek.

İşte, yeni bölümden yayınlanan ilk sahne:

‘Çukur’un heyecan dolu yeni bölümü 11 Aralık Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.tv aktuel sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (11)