İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
  • Ana Sayfa » Medya
  • 11 Ocak 2017 - 14:24:43
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yılla birlikte ekrana ara verdi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmıyor Oktay Kaynarca açıkladı. Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusuna Oktay Kaynarca yanıt verdi. Fragmanı da yayınlanmayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin ekrana getirilmemesi yapımcı ile kanal arasında ‘kriz mi var’ sorusunu […]


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yılla birlikte ekrana ara verdi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmıyor Oktay Kaynarca açıkladı.

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusuna Oktay Kaynarca yanıt verdi.

Fragmanı da yayınlanmayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin ekrana getirilmemesi yapımcı ile kanal arasında ‘kriz mi var’ sorusunu gündeme getirdi. Dizinin 53. son bölümü 27 Aralık’ta ekrana gelmişti.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NİYE YAYINLANMIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 27 Aralık’tan beri yayınlanmıyor. Dizinin 54. bölüm merakla beklenirken yeni bölümün tanıtımı ekranlara verildi. Ancak dizi yayın gününde yine ekranlarda yoktu.

Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz ile senaristi Bahadır Özdemir bu konuda bir açıklama yapmazken merakları Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmazın başrol oyuncusu duyurdu. Oktay Kaynarca instagram hesabından açıklama yaptı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekrana gelmeyince ‘erken final yapacak’ iddiaları gündeme gelmişti. Bu iddiayı yalanlayan Oktay Kaynarca , “Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor” diyerek asıl mevzuyu açıkladı.

Oktay Kaynarca instagramdaki açıklamasında tamamı şöyle; “Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir. Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir.. İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz..”

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Oktay Kaynarca yaptığı açıklamada Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını söylemedi. Ancak açıklamasında iki ya da 3 hafta diyerek belirgin olmasa da bir tarih verdi. Bu veri dikkate alındığında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin önümüzdeki hafta ekrana gelmesi gerekiyor. Zira 2 haftadır yayınlanmıyor.Haberin Kaynak Linki

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler