İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

İstanbullu Gelin dizisinin konusu ve oyuncuları
  • Ana Sayfa » Medya
  • 17 Şubat 2017 - 14:04:18
İstanbullu Gelin dizisinin konusu ve oyuncuları

İstanbullu Gelin dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? İstanbullu Gelin dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde… Star TV’nin merakla beklenen, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği yeni dizisi ‘İstanbullu Gelin’in 1. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Hayal Köseoğlu, Neslihan Yeldan, Fatih Koyunoğlu, Dilara Aksüyek ve Güven Murat Akpınar’ın paylaştığı […]


İstanbullu Gelin dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? İstanbullu Gelin dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Star TV’nin merakla beklenen, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği yeni dizisi ‘İstanbullu Gelin’in 1. bölümünden yeni fragman yayınlandı.

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Hayal Köseoğlu, Neslihan Yeldan, Fatih Koyunoğlu, Dilara Aksüyek ve Güven Murat Akpınar’ın paylaştığı İstanbullu Gelin dizisi Şubat ayında Star TV’de seyirciyle buluşacak.

İstanbullu Gelin dizisinden  Sevgililer Günü’ne özel fotoğraf ve yeni fragman yayınlandı.

İSTANBULLU GELİN GENEL KONUSU NEDİR?
İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Bursa’nın güçlü ve köklü bir ailesinin etrafında gelişen dillere destan bir aşk hikayesini konu alan “İstanbullu Gelin” in başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver kafede gerçekleştirilen çekimlerde uyumları ve neşeli tavırları ile dikkat çektiler. İkili çekim aralarında objektiflere gülümseyerek poz vermeyi de ihmal etmedi.

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek Ali Aydın tarafından senaryolaştırılan projenin, yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş birlikte yer alıyor.

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Murat Akpınar, Fatih Koyunoğlu, Dilara Aksüyek ve Nesilhan Yeldan’ın paylaştığı “İstanbullu Gelin” çok yakında Star TV’de!

İSTANBULLU GELİN’E YENİ OYUNCULAR

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yeni dizisine, Kuzey Güney, Kiraz Mevsimi ve son olarak Arkadaşlar İyidir’de rol alan Neslihan Yeldan, Suskunlar, Boynu Bübükler ve İstanbul Sokakları’nda rol alan Güven Murat Akpınar, Merhamet ve Adı Mutluluk’ta rol alan Dilara Aksüyek ve Beni Böyle Sev ile yakın zamanda final yapan Yeter dizisinde rol alan Fatih Koyunoğlu dahil oldu.

Güzel oyuncu Dilara Aksüyek de İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ STAR TV
Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, İstanbullu Gelin dizisi, Ocak 2017 sonunda Star TV ekranlarında olacak.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star TV’nin yeni dizisi İstanbullu Gelin’e yeni bir oyuncu katıldı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği, Ali Aydın’ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde ise Özcan Deniz, Aslı Enver, Salih Bademci  ve İpek Bilgin’in yer aldığı yapıma ‘Arkadaşlar İyidir’de Merve karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu dahil oldu.

Çekimlerine başlanan İstanbullu Gelin, yakında Star’da başlıyor!

SALİH BADEMCİ İSTANBULLU GELİN DİZİSİNDE

Star TV’nin yeni yıl için hazırlanan iddialı dizisi İstanbullu Gelin’e yeni bir oyuncu katıldı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, Ali Aydın’ın senaryosunu kaleme aldığı, Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı, başrollerinde ise Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer alacağı yapıma Kiralık Aşk’ın Sinan’ı Salih Bademci dahil oldu. Başarılı oyuncu dizide Özcan Deniz’in (Faruk)kardeşini canlandıracak.

İstanbullu Gelin, yakında Star’da başlıyor!

USTA OYUNCU İSTANBULLU GELİN DİZİSİNDE

Star TV’nin yeni yıl için hazırlanan iddialı dizisi İstanbullu Gelin’e yeni bir oyuncu katıldı.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, Ali Aydın’ın senaryosunu kaleme aldığı, Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı, başrollerinde ise Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer alacağı yapıma Ezel, 20 Dakika, Gönül İşleri ve son olarak Analar ve Anneler’de rol alan İpek Bilgin dahil oldu.

Usta oyuncu dizide, Özcan Deniz’in (Faruk) annesini canlandıracak.

İstanbullu Gelin, yakında Star’da başlıyor!

İSTANBULLU GELİN’DE ÖZCAN DENİZ’İN PARTNERİ BELLİ OLDU

Özcan Deniz‘in yeni dizisi İstanbullu Gelin‘in kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Star TV’nin yeni yıl için hazırlanan başrolünde Özcan Deniz’in yer aldığı İstanbullu Gelin‘in kadın başrolü belli oldu.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, Ali Aydın’ın senaryosunu kaleme aldığı, Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin kadın başrolü ‘Suskunlar’, ‘Kayıp’ ve ‘Kış Güneşi’ gibi dizilerin yanı sıra, Özcan Deniz’in “Öteki Taraf” filminde de beraber oynadığı Aslı Enver oldu.

İstanbullu Gelin dizisi Ocak 2017’de Star TV’de başlayacak.Haberin Kaynak Linki

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler