TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

‘Tekerlek Galaksi’ görüntülendi

‘Tekerlek Galaksi’ görüntülendi

NASA, siyahi kadın astronotun uzay görevini iptal etti

NASA, siyahi kadın astronotun uzay görevini iptal etti

Arif v 216 film müzikleri klip olarak yayınlandı

Arif v 216 film müzikleri klip olarak yayınlandı

Kaçak dizisi konusu ve oyuncuları Star TV
  • Ana Sayfa » Medya
  • 5 Ekim 2017 - 01:35:04
Kaçak dizisi konusu ve oyuncuları Star TV

Uğur Yücel’in Star TV’de yayınlanacak yeni dizisi Kaçak’ın oyuncuları belli oldu 05 Ekim 2017 Perşembe, 01:25 Star TV Kaçak dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Uğur Yücel’in yeni dizisi Kaçak hakkında son haberler… TMC Film’in Star TV için çekeceği yeni dizi Kaçak dizisinden yeni bilgiler.. Star TV’deki Kaçak dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Usta oyuncu Uğur […]


Uğur Yücel’in Star TV’de yayınlanacak yeni dizisi Kaçak’ın oyuncuları belli oldu

05 Ekim 2017 Perşembe, 01:25

Star TV Kaçak dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Uğur Yücel’in yeni dizisi Kaçak hakkında son haberler…

TMC Film’in Star TV için çekeceği yeni dizi Kaçak dizisinden yeni bilgiler.. Star TV’deki Kaçak dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Usta oyuncu Uğur Yücel‘in hem yönetmenliğini yapacağı hem de başrolünde oynayacağı Kaçak dizisinde, Yücel’e Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun eşlik edecek.

TMC Film’in imza atacağı dizinin senaryosunu daha önce “Yabancı Damat”, “Canım Ailem” ve “Aramızda Kalsın” gibi büyük ses getiren projeleri yazan Selin Tunç kaleme alıyor.  39 bölüm olarak tasarlanan Kaak dizisinde babasıyla yaşayan bir adam ile annesinin izini süren bir kadının kesişen hikayesi konu alınacak. Kaçak dizisi Antakya bölgesinde çekilecek.

Medyatava’nın haberine göre bu sezon en çok teklif alan oyuncular arasında yer alan Şükrü Özyıldız, son olarak “Çoban Yıldızı” dizisinde rol almıştı. Melisa Şenolsun ise geçen yaz Nihat Durak’ın çektiği “Babam” filminde Çetin Tekindor ve Berker Güven’le başrolü paylaşmıştı.

İki genç yıldızın 39 bölüm olarak tasarlanan yeni dizileri “Kaçak“la ilgili Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner, geçen haftalarda Oya Doğan’a verdiği röportajda şu bilgileri vermişti: “Ağırlıklı konunun bir baba kız hikayesi olmasıyla birlikte, dizide farklı tatlar da olacak.

Babasıyla yerleşik hayatta bir adam ve annesinin izini süren bir kadının Antakya’da yollarının kesişmesi anlatılıyor. Biraz aile ilişkileri, biraz Suriye üzerinden yasa ışı işlerin yer alacağı diziyi izlemek büyük keyif verecek.”

Şükrü Özyıldız

Melisa Şenolsuntv aktuel sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler