İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Tutsak dizisi böyle veda edecek! Tutsak finalinde neler olacak?
  • Ana Sayfa » Medya
  • 11 Kasım 2017 - 03:15:00
Tutsak dizisi böyle veda edecek! Tutsak finalinde neler olacak?

11 Kasım 2017 Cumartesi, 03:12 Kanal D’de yayınlanan Tutsak dizisi 14 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan 9. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek. İşte Tutsak dizisi finalinde yaşanacaklar…Tutsak mutlu sonla mı bitecek? Tutsak dizisinde geçen hafta yayınlanan 8. bölümde, uzun süredir merak edilen Sadullah’ın katilinin Okan olduğu ortaya çıkmıştı. Elif’e aşık olan Kenan ise duygularını […]


11 Kasım 2017 Cumartesi, 03:12

Kanal D’de yayınlanan Tutsak dizisi 14 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan 9. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek. İşte Tutsak dizisi finalinde yaşanacaklar…Tutsak mutlu sonla mı bitecek?

Tutsak dizisinde geçen hafta yayınlanan 8. bölümde, uzun süredir merak edilen Sadullah’ın katilinin Okan olduğu ortaya çıkmıştı. Elif’e aşık olan Kenan ise duygularını sürpriz bir şekilde Elif’e itiraf ederek evlenme teklifi yapmıştı. Bahadır ise kavga ettiği Kenan’ı balkondan aşağıya atınca, cinayete teşebbüsten tutuklanmıştı. Dizinin yeni bölümünde, Kenan Elif’in kendisiyle evlenme şartıyla şikayetini geri alacağını açıkladı. Bahadır’ı cezaevinden kurtarmak isteyen Elif ise Kenan’ın teklifini kabul etmek zorunda kaldı.

TUTSAK FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Elif, Kenan’la evlenmeye karar veriyor! Bahadır ise parmaklıklar ardında kalıyor! Bahadır’ın serbest kalma koşuluyla Elif, Kenan’la evlenmeyi kabul ediyor. Zaman kaybetmeden nikah için gün alan Kenan ve Elif, evlilik hazırlıklarındayken Bahadır parmaklıklar ardında çaresiz kalır. Bahadır’ın yanına gelen Kenan ona, Elif’le evleneceklerini ve o zamana kadar da Bahadır’ın serbest bırakılmayacağını söylüyor. Kenan’ın sözleriyle deliye dönen Bahadır şimdi ne yapacak? Elif, Kenan’la evlenme sebebini Bahadır’a açıklayacak mı?

Kenan ile Elif’in ihtişamlı düğünü, mutlu sonla bitecek mi? Elif, Kenan’ı hastaneden çıkarır. Elif’in verdiği cevap hayatlarında yeni bir sayfa için başlangıç olur. Elif yükün altında ezilir. Bennu, katilin Okan olduğu bilgisini ele geçirince, oynadığı oyunla amacına ulaşabilecek mi?

Bahadır, Elif’le Kenan’ın evliliğine müsamaha göstermez. Elif’i alıp gidecektir, Elif’in vereceği tepki ne olacaktır? Şeref’i konuşturan Nazlı katilin peşindedir! Okan belgelerin kimde olduğunu çözmeye çalışırken başına ne gelecetir? Tutsak final bölümü ile 14 Kasım Salı akşamı Kanal D’de!tv aktuel sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (1)