İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

İnsanlar Soğuk İklimlere Adapte Oldukça Migren Ağrısı Geliştirme Riski Arttı

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yerli baz istasyonu ULAK resmen hizmete girdi

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

Yaşanabilir Bölgedeki Ötegezegenler Arasında da “Kartopu” Dünyalar Olabilir

PlayStation 5 ne durumda?

PlayStation 5 ne durumda?

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Yeni iPhone'lar hızlı şarj adaptörüyle geliyor

Tv’de günü filmleri
  • Ana Sayfa » Medya
  • 13 Şubat 2017 - 08:48:21
Tv’de günü filmleri

13 Şubat Pazartesi günü TV’de hangi filmler var? Televizyonda oynayacak filmlerin listesi… 13 Şubat Pazartesi günü TV ekranlarında yayınlanacak olan Bayram Abi, Mandıra Fialzofu, Ali Kundilli, Leblebi Tozu, Araf, Göktaşı Tehlikesi filmlerinin konusu ne? Bayram Abi FOX SAAT: 20.00 Bayram kendi halinde bir adamdır ve hala kendi ailesiyle yaşamaktadir. En büyük hayali ise arkadaşının düğününde […]


13 Şubat Pazartesi günü TV’de hangi filmler var? Televizyonda oynayacak filmlerin listesi…

13 Şubat Pazartesi günü TV ekranlarında yayınlanacak olan Bayram Abi, Mandıra Fialzofu, Ali Kundilli, Leblebi Tozu, Araf, Göktaşı Tehlikesi filmlerinin konusu ne?

Bayram Abi

FOX SAAT: 20.00

Bayram kendi halinde bir adamdır ve hala kendi ailesiyle yaşamaktadir. En büyük hayali ise arkadaşının düğününde gördüğü Sinem’le tanışabilmektir, zira görür görmez deliler gibi aşık olmuştur. Koma Kola’da reklam ve pazarlama müdürü olan Sinem kariyeri başarılı, işinde isim yapmış bir kadındır. Sinem’e ulaşmanın yolunun kendi kola markasını yaratmaktan geçtiğine inanan Bayram’ın babası Cemal de onun aile yadigarı şerbetçi dükkanının başına geçmesini istemektedir fakat Bayram babasının isteğini kabul etmez ve arkadaşları Hamdullah, Talha ve abisi olarak gördüğü Mehmet Bakkal’ın yardımıyla sevdiği kıza ulaşmak için işe koyulur.

Mandıra Filozofu

Çekimleri doğal güzellikleriyle dünya çapında ünlenmiş Bodrum Çökertme Köyü’nde gerçekleştirilen bir Robinson Crusoe hikayesi olan film “Mandıra Filozofu’ Kanal D’ de ekrana geliyor.

KANAL D SAAT: 20.00

Mustafa Ali’nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla’nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali’nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul’dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı
Türü: Komedi
Yapım yılı: 2013
Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu , Begüm Öner

Leblebi Tozu

FOX SAAT: 22.30

Birbirini çok seven, çok yakın 3 arkadaş, Çorum’da düzenlenen ‘Medeniyetler Canlanıyor’ etkinliğinde Çorum’un en çok bilinen tarihi eserlerini çalıp zengin olmak için bir plan yaparlar. Ama hesapları tutmayınca başlarına bir sürü olay gelir.

Ali Kundilli

Cem Gelinoğlu’nun yaratmış olduğu Ali Kundilli karakterinin sinema filmi olan “Ali Kundilli”, Kanal D’de!

 

KANAL D SAAT: 22.30

Ali Kundilli modern hayat şartlarını, sigortalı ve sabit bir iş olanağını reddeden, sürekli olarak kendi projelerini üreten ve günün birinde bir projelerinin birileri tarafından keşfedileceğine inanan bir mucittir. Kendisiyle aynı hayalleri paylaşan Vedat ile aynı mahallede yaşayan Ali, en yakın arkadaşının sisteme yenik düşmesi ve birlikte kurdukları bu hayalleri terk etmesiyle birlikte yalnız kalır. Nitekim Vedat’ın sevdiği kadın ile evlenebilmesi için düzenli bir hayata ve sigortalı bir işe ihtiyacı vardır. Ne yazık ki benzer şartlar Ali için de geçerlidir. Fakat genç mucit, sevdiği kadın olan İlknur’u prensesler gibi yaşatabilmek adına hayallerinin kuyruğunu kovalamaya devam eder. Ancak her şey Vedat ile Ayşe’nin kına gecesinde tamamen değişecektir!

Yönetmen: Bülent İşbilen

Türü: Komedi

Yapım Yılı: 2015

Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Sami Aksu, Zeynep Aktuğ, Ezgi Tombul

Araf

Oyuncular
Özcan Deniz , Nihal Yalçın

TRT 1 SAAT: 00.50

Zehra ve Olgun; bir otoban üstünde kurulu, her şeyin gelip geçici akarak yaşandığı, devasa bir benzin istasyonunda, 24 saatlik vardiya usulüyle, hiç değişmeyen bir monotonlukta, sanki bir gün hayatlarının birden bire değişivereceği beklentisi ve hayalinde, aslında neredeyse içinde yok olup gittikleri bir vakumun içinde, biteviye çalışarak yaşarlar. Bir gün aniden beliriveren bu beklenti acaba onları arafta kalmaktan çıkarabilecek midir?

Göktaşı Tehlikesi

ATV SAAT: 01.30

Yön: Rex Piano
Oyn: Bernard Curry, Brooke Langton, Caitlin CarverHaberin Kaynak Linki

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler