İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Tv’de günün filmleri
  • Ana Sayfa » Medya
  • 13 Şubat 2017 - 10:33:15
Tv’de günün filmleri

13 Şubat Pazartesi günü TV’de hangi filmler var? Televizyonda oynayacak filmlerin listesi… 13 Şubat Pazartesi günü TV ekranlarında yayınlanacak olan Bayram Abi, Mandıra Fialzofu, Ali Kundilli, Leblebi Tozu, Araf, Göktaşı Tehlikesi filmlerinin konusu ne? Kanal D ve FOX TV 13 Şubat Pazartesi günü art arda 2 film yayınlayacak. Bayram Abi FOX SAAT: 20.00 Bayram kendi […]


13 Şubat Pazartesi günü TV’de hangi filmler var? Televizyonda oynayacak filmlerin listesi…

13 Şubat Pazartesi günü TV ekranlarında yayınlanacak olan Bayram Abi, Mandıra Fialzofu, Ali Kundilli, Leblebi Tozu, Araf, Göktaşı Tehlikesi filmlerinin konusu ne?

Kanal D ve FOX TV 13 Şubat Pazartesi günü art arda 2 film yayınlayacak.

Bayram Abi

FOX SAAT: 20.00

Bayram kendi halinde bir adamdır ve hala kendi ailesiyle yaşamaktadir. En büyük hayali ise arkadaşının düğününde gördüğü Sinem’le tanışabilmektir, zira görür görmez deliler gibi aşık olmuştur. Koma Kola’da reklam ve pazarlama müdürü olan Sinem kariyeri başarılı, işinde isim yapmış bir kadındır. Sinem’e ulaşmanın yolunun kendi kola markasını yaratmaktan geçtiğine inanan Bayram’ın babası Cemal de onun aile yadigarı şerbetçi dükkanının başına geçmesini istemektedir fakat Bayram babasının isteğini kabul etmez ve arkadaşları Hamdullah, Talha ve abisi olarak gördüğü Mehmet Bakkal’ın yardımıyla sevdiği kıza ulaşmak için işe koyulur.

Mandıra Filozofu

KANAL D SAAT: 20.00

Çekimleri doğal güzellikleriyle dünya çapında ünlenmiş Bodrum Çökertme Köyü’nde gerçekleştirilen bir Robinson Crusoe hikayesi olan film “Mandıra Filozofu’ Kanal D’ de ekrana geliyor.

Mustafa Ali’nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla’nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali’nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul’dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı
Türü: Komedi
Yapım yılı: 2013
Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Eser Eyüboğlu , Begüm Öner

Leblebi Tozu

FOX SAAT: 22.30

Birbirini çok seven, çok yakın 3 arkadaş, Çorum’da düzenlenen ‘Medeniyetler Canlanıyor’ etkinliğinde Çorum’un en çok bilinen tarihi eserlerini çalıp zengin olmak için bir plan yaparlar. Ama hesapları tutmayınca başlarına bir sürü olay gelir.

Ali Kundilli

KANAL D SAAT: 22.30

Cem Gelinoğlu’nun yaratmış olduğu Ali Kundilli karakterinin sinema filmi olan “Ali Kundilli”, Kanal D’de!

Ali Kundilli modern hayat şartlarını, sigortalı ve sabit bir iş olanağını reddeden, sürekli olarak kendi projelerini üreten ve günün birinde bir projelerinin birileri tarafından keşfedileceğine inanan bir mucittir. Kendisiyle aynı hayalleri paylaşan Vedat ile aynı mahallede yaşayan Ali, en yakın arkadaşının sisteme yenik düşmesi ve birlikte kurdukları bu hayalleri terk etmesiyle birlikte yalnız kalır. Nitekim Vedat’ın sevdiği kadın ile evlenebilmesi için düzenli bir hayata ve sigortalı bir işe ihtiyacı vardır. Ne yazık ki benzer şartlar Ali için de geçerlidir. Fakat genç mucit, sevdiği kadın olan İlknur’u prensesler gibi yaşatabilmek adına hayallerinin kuyruğunu kovalamaya devam eder. Ancak her şey Vedat ile Ayşe’nin kına gecesinde tamamen değişecektir!

Yönetmen: Bülent İşbilen

Türü: Komedi

Yapım Yılı: 2015

Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Sami Aksu, Zeynep Aktuğ, Ezgi Tombul

Araf

TRT 1 SAAT: 00.50

Oyuncular
Özcan Deniz , Nihal Yalçın

Zehra ve Olgun; bir otoban üstünde kurulu, her şeyin gelip geçici akarak yaşandığı, devasa bir benzin istasyonunda, 24 saatlik vardiya usulüyle, hiç değişmeyen bir monotonlukta, sanki bir gün hayatlarının birden bire değişivereceği beklentisi ve hayalinde, aslında neredeyse içinde yok olup gittikleri bir vakumun içinde, biteviye çalışarak yaşarlar. Bir gün aniden beliriveren bu beklenti acaba onları arafta kalmaktan çıkarabilecek midir?

Göktaşı Tehlikesi

ATV SAAT: 01.30

Yön: Rex Piano
Oyn: Bernard Curry, Brooke Langton, Caitlin CarverHaberin Kaynak Linki

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler