İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Yeni Gemi Vanaları ve Su Sistemi Vanaları
 • Ana Sayfa » Medya
 • 19 Temmuz 2017 - 14:27:39
Yeni Gemi Vanaları ve Su Sistemi Vanaları

Şık bir görünüm hedefiyle hazırlanan yeni buhar vana sistemi, az bakım ister ve düşük akış kaybı özelliğine sahiptir. Vana sistemleri ve vana döküm malzemeleri konusunda yenilikçi çalışmalar yürüten Dikkan A.Ş. 1978 yılından bu yana sektöre sağladığı ürünlerle ve yeni yatırım faaliyetleriyle öncü bir kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir. Endüstriyel, su sistemi vanaları ve gemi vanaları […]


Şık bir görünüm hedefiyle hazırlanan yeni buhar vana sistemi, az bakım ister ve düşük akış kaybı özelliğine sahiptir.

Vana sistemleri ve vana döküm malzemeleri konusunda yenilikçi çalışmalar yürüten Dikkan A.Ş. 1978 yılından bu yana sektöre sağladığı ürünlerle ve yeni yatırım faaliyetleriyle öncü bir kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir. Endüstriyel, su sistemi vanaları ve gemi vanaları üretimiyle geniş bir sektörel yelpazeye hizmet veren Dikkan A.Ş. , zaman içerisinde bünyesinde yer alan uzman kadrosunu geliştirerek farklı sektörlerin ihtiyacını karşılayacak kaliteli ve dayanıklı ürünler geliştirmiştir. Müşteri memnuniyeti esasıyla hareket ederek, profesyonel bir hizmet anlayışıyla yola çıkan ekibimizin hizmet verdiği temel sektörler şöyledir:

 • Endüstriyel Vana Sektörü
 • Gemi İnşa Sektörü
 • İnşaat Sektörü
 • Makine Sektörü
 • Otomotiv Sektörü
 • Tarım Sektörü
 • Sulama Sektörü

Üstün kalite esasıyla hareket eden kuruluşumuz bünyesinde uzman ekibimiz tarafından AR – GE çalışmaları yürütülmekte, güncel teknolojilere uyumlu eğitim çalışmaları yapılmaktadır. Eğitim faaliyetlerimiz kurum içi ve kurum dışı olarak iki farklı alanda sürdürülmektedir.  Geniş bir döküm ve vana sistemleri üretim alanına sahip kuruluşumuzda üretim laboratuarları ve CNC üniteleri yer almaktadır. Ülkemizin en kapsamlı üretim ve gelişim sahalarını oluşturma hedefiyle yola çıkan kuruluşumuzda siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak yeri ürünler modellenmekte ve hayata geçirilmektedir.

Yeni ürünlerimizden bazıları şöyledir:

Yeni Buhar Vana

Şık bir görünüm hedefiyle hazırlanan yeni buhar vana sistemi, az bakım ister ve düşük akış kaybı özelliğine sahiptir. İşlevsel açıdan kullanışlı olan ürünümüz birçok vana sistemine göre uzun ömürlüdür.

Yeni Çamur Vana

Çok işlevli olma özelliğine sahip ürünümüz az bakım istemekte ve hafif tasarımıyla dikkat çekmektedir. Tasarruflu bir yatırım olan yeni çamur vana sistemi kolaylıkla monte edilip sökülebilir.

JIS F3060 Fırtına Vana

Dökme çelik gövde özelliğine sahip JIS F3060 modeli, dayanıklılık açısından katkı sağlayacak bronz içyapıyla üretilmektedir. Volanlı ve Volansız olarak tercih edebileceğiniz ürünümüz dikey model vana sistemlerinden biridir.

BG Buhar Vana

Onaylı çinkosuz bronz malzemeyle hazırlanan BG Buhar vana, hafif bir tasarımla üretilen askeri üründür. Düşük tork özelliğine sahip bu ürünümüz kolayca monte edilebilmektedir.

Hizmet Sahalarımız

Dikkan A.Ş. olarak, Kontrol Vanaları, Askeri Gemi Vanaları, Su Sistemleri Vanaları ve Gemi Vanaları başta olmak üzere birçok endüstriyel ve döküm hizmetimizle geniş bir sahada hizmet vermekteyiz. Yurtdışında geniş bir müşteri ağına sahip firmamızın hizmet sunduğu ülkeler arasında, Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Hollanda, İsveç, Fransa, Çin, Hırvatistan, İspanya, İtalya, Yeni Zelanda, Orta Doğu Ülkeleri, Afrika Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetleri yer almaktadır.

Gemi Vanaları

Ürünlerimiz DIN, JIS ve ANSI standartlarında üretilmektedir. Kaliteli üretim prensibiyle hareket eden firmamız müşterilerin Gemi sistemlerindeki ihtiyaçlarını yerine getirmek için yeni teknolojileri takip etmekte ve uygulamaktadır. Uygun fiyatlı hizmetlerimizle ilgili bizden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Su Sistemleri Vanaları

Ürünlerimiz Deniz suyu arıtımında, su kaynaklarında ve su dağıtım alanlarında güvenle kullanılabilmektedir. Farklı basınç sistemlerinde kullanılabilecek çeşitlerimizle kanalizasyon, içme suyu ve atık suyu sistemlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Askeri Gemi Vanaları

Askeri gemi vana sistemlerimiz VG standartlarında olup, son geliştirilen teknoloji ışığında üretilir ve monte edilir.

Kontrol Vanaları

Dikkan A.Ş. olarak kontrol vanası ihtiyacını karşılamak için yepyeni modellerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Farklı modellerimizle ilgili bizden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Kalite standartlarına uygun gemi vanaları, su sistemi vanaları ve diğer ürünlerimiz için dikkanvana.com adresimizi inceleyebilirsiniz.tv aktuel sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

 • Etiketler
 • Yorumla
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (30)