Sony Channel Türkiye Türksat Uydusu Frekansı?  Sony Channel Türkiye  Yayın Akışı

Sony Channel Türkiye Türksat Uydusu Frekansı? Sony Channel Türkiye Yayın Akışı

TRT, Euronews ile yaptığı ortaklıktan ayrılıyor

TRT, Euronews ile yaptığı ortaklıktan ayrılıyor

TÜRKSAT Güncel Frekans Listesi (17 Mart 2017 Tarihli)

TÜRKSAT Güncel Frekans Listesi (17 Mart 2017 Tarihli)

Saran Grubuna Baglı S SPORT Şifreli platformlarda yayında

Saran Grubuna Baglı S SPORT Şifreli platformlarda yayında

ERT Şah TV Erzincan Türksat Uydusunda Yayında

ERT Şah TV Erzincan Türksat Uydusunda Yayında

Conte: Cesc Fabregas, Pirlo misali bir deha
  • Ana Sayfa » Spor
  • 12 Şubat 2017 - 13:13:11
Conte: Cesc Fabregas, Pirlo misali bir deha

Chelsea’nin İtalyan patronu Conte oyuncularından birini övgüye boğdu. Vatandaşı futbol efsanesi Pirlo’yla kıyaslayacak kadar ileri gitti. Chelsea ‘nin patronu  Antonio Conte  yıldız oyuncusu  Cesc Fabregas ‘ı İtalyan efsane  Andrea Pirlo ‘yla karşılaştırdı ve İspanyol’un oyunu “aklının süratiyle” oynadığı için fiziksel anlamda çabuk olmaya gerek olmadığını belirtti. Fabregas bu hafta içinde yaptığı açıklamada modern futbolda fiziksel […]


Chelsea’nin İtalyan patronu Conte oyuncularından birini övgüye boğdu. Vatandaşı futbol efsanesi Pirlo’yla kıyaslayacak kadar ileri gitti.

Chelsea ‘nin patronu  Antonio Conte  yıldız oyuncusu  Cesc Fabregas ‘ı İtalyan efsane  Andrea Pirlo ‘yla karşılaştırdı ve İspanyol’un oyunu “aklının süratiyle” oynadığı için fiziksel anlamda çabuk olmaya gerek olmadığını belirtti.

Fabregas bu hafta içinde yaptığı açıklamada modern futbolda fiziksel yönü güçlü oyuncuların teknik yetenekleri olanlara üstün geldiğini iddia etmişti ama İtalyan hocası kendisini güzel sözlerle teselli etti.

Maviler’in menajeri takımının orta sahadaki kilit ismini İtalyan futbolunun yakın dönemdeki efsanesi ve Juventus kariyerinden öğrencisi Pirlo’yla kıyaslayacak kadar ileri gitti.

“Cesc müthiş bir oyuncu, futbol konusunda bir dahi” diyen Conte, “Pirlo hakkında ne söylediysem onun için de aynısı geçerli. Bir futbol dehasından söz ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Belki 100 metreyi 10 saniyede koşamıyor ama topla bir dahi olduğu için sorun değil. Çünkü aklının süratiyle oynuyor” diyerek devam eden “Cesc’le oyunun taktik yönünü daha çok çalışıyor, pozisyon alma konusunda kendini geliştirmesi için uğraşıyoruz” dedi.

Fabregas shangwe

Cesc Fabregas da geçen sezon düşüşe geçtikten sonra bu sezon Conte’yle kendini bulan Chelsea’lilerden biri. İspanyol oyuncunun bu sezon çıktığı 20 maçta 4 gol, 7 asisti bulunuyor.

 Haberin Kaynak Sitesi

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler