Aras TV Erzurum AzerSpace 1 Uydusunda Yayında

Aras TV Erzurum AzerSpace 1 Uydusunda Yayında

Rûdaw TV- K24 TV ile Waar TV de uydudan çıkarıldı.

Rûdaw TV- K24 TV ile Waar TV de uydudan çıkarıldı.

Star Medya Grubu kanalları HD Olarak ( 24 TV , 360 TV , TV 4 ) yeni frekanslarında yayında

Star Medya Grubu kanalları HD Olarak ( 24 TV , 360 TV , TV 4 ) yeni frekanslarında yayında

Akıllı telefonlar uykusuz bırakıyor

Akıllı telefonlar uykusuz bırakıyor

Batarya ömrünü ikiye katlayacak 4 ipucu

Batarya ömrünü ikiye katlayacak 4 ipucu

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu fikstürü
  • Ana Sayfa » Spor
  • 26 Temmuz 2017 - 11:33:41
UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu fikstürü

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda 3. ön eleme turu, 29 karşılaşmayla başlayacak. Bu turdaki tek Türk temsilcisi Fenerbahçe, ilk maçta Avusturya’nın Sturm Graz takımına yarın TSİ 20.00’de konuk olacak. Rumen ekibi Universitatea Craiova’nın İtalyan temsilcisi Milan’ı TSİ 21.00’de ağırlayacağı mücadeleyi, FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya yönetecek. Fransa’nın Olympique Marsilya […]




Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda 3. ön eleme turu, 29 karşılaşmayla başlayacak.


Bu turdaki tek Türk temsilcisi Fenerbahçe, ilk maçta Avusturya’nın Sturm Graz takımına yarın TSİ 20.00’de konuk olacak.


Rumen ekibi Universitatea Craiova’nın İtalyan temsilcisi Milan’ı TSİ 21.00’de ağırlayacağı mücadeleyi, FIFA kokartlı hakem Halis Özkahya yönetecek.


Fransa’nın Olympique Marsilya ile Belçika’nın Oostende takımları arasında TSİ 21.45’te oynanacak karşılaşmada ise FIFA kokartlı hakem Mete Kalkavan düdük çalacak.


Rövanşlarının 2-3 Ağustos’ta oynanacağı 3. ön eleme turu ilk maçlarının programı (TSİ) şöyle:


Yarın:


19.00 Mlada Boleslav (Çekya) – Skenderbeu (Arnavutluk)


19.30 Olimpik Donetsk (Ukrayna) – PAOK (Yunanistan)


19.30 Trakai (Litvanya) – Shkendija (Makedonya)


19.45 Maccabi Tel-Aviv (İsrail) – Panionios (Yunanistan)


20.00 Süduva (Litvanya) – Sion (İsviçre)


20.00 AIK (İsveç) – Braga (Portekiz)


20.00 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) – Dinamo Minsk (Belarus)


20.00 Utrecht (Hollanda) – Lech (Polonya)


20.00 Östersunds (İsveç) – Fola (Lüksemburg)


20.00 Sturm Graz (Avusturya) – Fenerbahçe


20.00 Krasnodar (Rusya) – Lyngby (Danimarka)


20.00 PSV (Hollanda) – Osijek (Hırvatistan)


20.30 Bnei Yehuda (İsrail) – Zenit (Rusya)


20.30 Botev (Bulgaristan) – Maritimo (Portekiz)


20.30 Astra (Romanya) – Olexandriya (Ukrayna)


20.30 Dinamo Bükreş (Romanya) – Athletic Bilbao (İspanya)


21.00 Brondby (Danimarka) – Hajduk Split (Hırvatistan)


21.00 Universitatea Craiova (Romanya) – Milan (İtalya)


21.00 Arka (Polonya) – Midtjylland (Danimarka)


21.30 Kızılyıldız (Sırbistan) – Sparta Prag (Çekya)


21.30 Gent (Belçika) – Altach (Avusturya)


21.30 Bordeaux (Fransa) – Videoton (Macaristan)


21.30 Panathinaikos (Yunanistan) – Gebele (Azerbaycan)


21.45 Olympique Marsilya (Fransa) – Oostende (Belçika)


21.45 Aberdeen (İskoçya) – Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)


21.45 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) – Odds (Norveç)


22.05 Freiburg (Almanya) – Domzale (Slovenya)


22.05 Everton (İngiltere) – Ruzomberok (Slovakya)


22.05 Austria Wien (Avusturya) – AEL (Kıbrıs Rum Kesimi)



trt sitesindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler