İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Çukur 18. bölümde İdris Koçovalı’ya büyük şok! ‘Vartolu senin oğlun’
  • Ana Sayfa » Medya
  • 25 Şubat 2018 - 04:21:45
Çukur 18. bölümde İdris Koçovalı’ya büyük şok! ‘Vartolu senin oğlun’

Show TV’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur’un 26 Şubat Pazartesi yayınlanacak olan 18. bölümünde, Paşa İdris Koçovalı’ya Vartolu’nun oğlu olduğunu açıklıyor. Çukur’un 18. bölüm 2. fragmanında, İdris Koçovalı Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşıyor. Diğer yandan ise Çukur’daki herkesi gözaltına alan Emrah Amir’in Sena’nın ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç’ın ne yapacağı da merak […]


Show TV’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur’un 26 Şubat Pazartesi yayınlanacak olan 18. bölümünde, Paşa İdris Koçovalı’ya Vartolu’nun oğlu olduğunu açıklıyor. Çukur’un 18. bölüm 2. fragmanında, İdris Koçovalı Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşıyor. Diğer yandan ise Çukur’daki herkesi gözaltına alan Emrah Amir’in Sena’nın ağabeyi olduğunu öğrenen Yamaç’ın ne yapacağı da merak konusu oldu.

‘VARTOLU SAADETTİN SENİN OĞLUNMUŞ’
Ay Yapım imzalı Çukur’un 18. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Komiser Emrah’ın İdris ve adamlarını götürdüğü tanıtımda Yamaç ve Emrah karşı karşıya geliyor. Abisinin geldiğini Yamaç’a söyleyen Sena, Yamaç’ın uğraştığı kişinin abisi Emrah olduğunu öğrenince şoke oluyor.

Paşa’nın İdris’e, “Vartolu Sadettin senin oğlunmuş!” dediği anlar heyecanı yükseltirken, Vartolu’nun oğlu olduğunu öğrenen İdris’in neler yapacağı merakla bekleniyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

ÇUKUR 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Çukur’un Pazartesi günü ekrana gelecek 18. bölümü nefes kesecek. Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesiyle Koçovalılar yeni bir düşmana sahip olur. İdris, karşılaştığı büyük tehlikeden kurtulmaya çalışırken, Yamaç ise yeni düşmanını tanıyacaktır. Aynı zamanda ağabeyi olan Komiser Emrah, en çok Sena’yı etkileyecektir. Sena geçmiş korkularıyla yüzleşirken, Selim’in siper olduğu kurşunlar tüm taşları yerinden oynatacaktır. Bu sırada İdris ise karşılaşacağı sürprizle hayatının en büyük şokunu ve pişmanlığını yaşayacaktır.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Burak Sergen yer alıyor. Dizide bu isimlere Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk ve Doğancan Sarıkaya eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de!

İşte “Çukur”un 18. Bölüm 2. Tanıtımı!tv aktuel sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (24)