İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

İşte en çok kopyalanan akıllı telefonlar!

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Çocuğunuzu siber zorbalardan korumanın yolları

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

Yandex, Navigasyon üzerinden özel şoför hizmetini duyurdu

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

TRT Müzik HD, TRT Kurdi HD,TRT Avaz HD Yeni HD kanallar yayında

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Kanserle mücadelede çığır açacak kan testi

Diriliş Ertuğrul 105. bölümde Ertuğrul Ares’i böyle ele geçirdi!
  • Ana Sayfa » Medya
  • 8 Şubat 2018 - 04:25:47
Diriliş Ertuğrul 105. bölümde Ertuğrul Ares’i böyle ele geçirdi!

Ana Sayfa   >   DİZİ HABER   >   Diriliş Ertuğrul 105. bölümde Ertuğrul Ares’i böyle ele geçirdi! Diriliş Ertuğrul’da Ares için hesap zamanı! Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı yayınlandı 08 Şubat 2018 Perşembe, 01:45 Diriliş Ertuğrul dizisinin 105. bölümüne Ares’in hain baskın sahnesi ve Ertuğrul Bey’in Ares’i ele geçirmesi damga vurdu. Ertuğrul Gazi, […]


Diriliş Ertuğrul’da Ares için hesap zamanı! Diriliş Ertuğrul 106. bölüm fragmanı yayınlandı

08 Şubat 2018 Perşembe, 01:45

Diriliş Ertuğrul dizisinin 105. bölümüne Ares’in hain baskın sahnesi ve Ertuğrul Bey’in Ares’i ele geçirmesi damga vurdu. Ertuğrul Gazi, Ares’i tutsak alarak hesap sordu. Ares ‘Öldür beni’ derken, Ertuğrul ise ‘Daha seninle görülecek hesabım var bildiğin her şeyi anlatacaksın’ dedi.

Diriliş Ertuğrul dizisin 106. bölüm fragmanı da yayınlandı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 105. BÖLÜM ARES İÇİN HESAP ZAMANI GELDİ!

Ertuğrul Bey Konya’ya Sultanın sarayına varıyor Saadettin Köpekle konuşan Ertuğrul ödenecek çok bedel var diyerek Emir Saadettin’e sonun geldi mesajı veriyor. Daha sonra Sultanın huzuruna çıkan Ertuğrul Bey kaledeki ganimetin beşte birini sunuyor. Kalede eke geçirilen Saadettin Köpek’e ait mektubu Sultana sunarak şüphelerini anlatıyor. Sultan Ertuğrul’a şüphelendiğin kimdir diyor. Ertuğrul da bunun üzerine Emir Saadettin diyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 106. BÖLÜM FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı dizinin son bölümü biter bitmez yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 106. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey, şüphelendiği isim olarak Sultan’a Saadettin Köpek’in adını veriyor. Dizinin son bölümünde ise, önceki bölümlerde Karacahisar Kalesi fethi sırasında kaçan Ares ile Ertuğrul Bey karşı karşıya geldi. Ve Ertuğrul Bey, Ares’i yakaladı. İşte Dirliş Ertuğrul 106. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA ARES’İN HAİN BASKINI

Ertuğrul fetihten sonra kale içinde yeni nizam dahilinde gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Kendisine emanet olan Marya’yı ise Artuk’la evlendirmek istemiş ve iki tarafın da rızasını alarak Marya ve Artuk’u evlendirmiştir. Hayme Ana bu nikah sırasında fenalaşmış ve yere yığılmıştır. Hayme Ana Ertuğrul’un kolları arasında helallik dileyerek gözlerini yummuştur. Peki Hayme Ana yaşayacak mıdır? Akıbeti ne olacaktır?

Diğer taraftan Bilecik Tekfuru ise, Ertuğrul’a bir komutanını göndermiş ve Ares karşılığında kendisinden Karacahisar Kalesi’ni geri istemişti. Ares ve Titan’ın izini bulan Atsız ise Ertuğrul’a gördüklerini haber etmeye giderken şehit edilmişti. Ertuğrul’un teklifi reddetmesinden sonra Bilecik Tekfuru ne yapacak? Her yerde tedbir aldıran Ertuğrul hamle yapacak mı? Ares ve Titan’ın Hanlı Pazar’da kuracağı tuzağı önceden sezebilecek mi?

Ares’in başına neler gelecek? Ertuğrul, Ares’i her şeyi itiraf etmesi için Konya’ya götürebilecek mi? Olanlar karşısında Emir Saadeddin ne yapacak?tv aktuel sitesinindeki bu haberin gerçek kaynagına ulaşmak için tıklayınız

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Yandex.Metrica haberler haberler

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (6)